Каталог
     

Поливальні інструменти

Поливальні інструменти Santan.ua

Поливати город або газон - нелегка справа, якщо в інвентарі садівника немає спеціальних пристосувань. При складанні системи необхідно правильно підібрати розприскувач для поливу. Він повинен забезпечувати ідеально зрошення там, де це потрібно.

Вибирайте пристрій круглої форми, у вигляді трійника або лопатей вертольота. Іригатори налаштовуються на різні типи струменя. Допустимо використовувати повний потік для добре укорінених рослин. Дрібне розпорошення застосовуйте при зрошенні розсади. Поливальний інструмент, представлений в магазині SANTAN, володіє експлуатаційними перевагами. Садівники і городники можуть вільно регулювати довжину, інтенсивність і кут розпилення води при поливі.

Типи садових розпилювачів

Вибираючи інструмент для поливу, варто враховувати розміри ділянки і види насаджень. Для різних рослин потрібно підбирати свої способи зрошення. Вибирайте розприскувач води для поливу, встановлюваний стаціонарно, для регулярного зволоження грунту на газонах. Таким способом можна поливати цибулю, моркву, буряк, часник. Чи не боїться дощування капуста. Решта культури краще поливати під корінь, використовуючи ручні пістолети з регулюванням напору і способу розпилення води. У нашому магазині представлений наступний поливальний інструмент:

  • крапельниці;
  • розбризкувачі;
  • пістолети.

Їх можна використовувати для зрошення земельних наділів будь-яких площ. Якщо на ділянці ростуть тільки дерева і чагарники, вам знадобиться ручний розпилювач для поливу, купити який можна в нашому магазині. 

На що звернути увагу

Монтаж поливальної системи в саду зазвичай не викликає труднощів, однак на це може знадобитися багато часу. Щоб уникнути помилок, враховуйте натиск подачі води від насоса, тиск в магістралі. З нашими іригатора посуха вашому городу не грозить!

Ми створюємо вигідні умови для покупців. Продаж товарів здійснюється оптом і в роздріб. Жителі Харкова та прилеглих районів можуть забрати покупку самостійно. Здійснюємо кур'єрську доставку, по Україні відправляємо товари «Новою Поштою». 

Поливальні інструменти вартість в магазині SANTAN Січень 2022

ТоварЦіна
Капельница регулируемая Presto AOD-0170, 0-70л.
3 грн.
Капельница компенсированная Presto PCT-0104, 4л.
4 грн.
Дырокол для капельниц Presto PD-0104
3 грн.
SLD Пистолет поливочный №106
15 грн.
SLD Разбрызгиватель БУЛАВА прямая №0147
14 грн.
Читати повністю

Поширені запитання Поливальні інструменти

➤ Які Поливальні інструменти найпопулярніші в 2022?

➤ Які Поливальні інструменти найдорожчі і відносяться до преміум сегменту?