Каталог
     

Системи зворотного осмосу

Сортувати:
Системи зворотного осмосу у Вашому місті
Системи зворотного осмосу Santan.ua

Бажаєте пити якісну, чисту, багату на корисні мінерали воду? Дбаєте про своє здоров'я й не хочете страждати від каменів у нирках? Тоді вам знадобиться фільтр зворотного осмосу. Цей пристрій здатний очистити рідину на молекулярному рівні, видаливши з неї всі забруднення як біологічні, так і хімічні. Побутові моделі здатні відфільтрувати до 200 літрів на добу, що цілком достатньо для повноцінного використання на постійній основі.

Терміном «осмос» називають процес, у якому молекули перетікають через спеціальну мембрану з менш концентрованого середовища у більш. При цьому рухаються вони лише в одному напрямку. Зворотний осмос діє іншим чином. Струм молекул відбувається не через рівень концентрації солей, а під впливом підвищеного тиску. Він створюється внаслідок водопровідної магістралі, але в деяких випадках додатково ставлять насос, що нагнітає. Зазначимо, що фільтр нормально працює лише за умови, що тиск досягає від 3 до 6 атмосфер.

Різновиди фільтрів

Перед тим як купити зворотний осмос, рекомендуємо вам дізнатися реальний склад води у своєму крані. Для цього можна придбати спеціальні тести та зробити все самостійно або просто віддати проби до місцевої санстанції, де роботу виконають спеціалісти. Розуміючи склад, можна буде вибирати відповідні системи фільтрів.

Після аналізу приступайте до вибору зворотного осмосу. Він випускається в різних варіантах та комплектаціях. Класична зворотноосмотична установка складається з п'яти щаблів очищення, але на ринку присутні й складніші моделі, що містять 6 або навіть 7 колб. Фільтрування проводиться наступним чином:

 1. Первинний фільтр видаляє механічні частинки. Він затримує шматочки іржі, водорості, пісок, мул та інші забруднення.
 2. Вугільний фільтр з гранулами очищає потік, що проходить, від розчиненого в ньому хлору. Саме цю речовину використовують для знезараження в Україні, але вона є потужною отрутою.
 3. Блоковий картридж прибирає з води солі важких металів та органічні домішки (кальцій).
 4. Молекулярне очищення за допомогою мембранного фільтра затримує всі мінерали, що залишилися, пропускаючи тільки молекули води. Після цього чистота рідини становить 95%. Насичений солями, нітратами, аміаком та іншими забрудненнями концентрат відводиться в каналізацію, а в накопичувальний бак надходить очищений пермеат.
 5. Вугільний постфільтр встановлюється на виході. Він служить для вирівнювання запаху та смаку води. До складу фільтра входять активоване вугілля високої якості, кокосова шкаралупа та іони срібла.

Оскільки на виході виходить практично дистильована вода високого рівня очищення, додатково в системі використовується мінералізатор. Він насичує рідину необхідними для нормального функціонування організму мікро- та макроелементами, зокрема кальцієм, натрієм, магнієм, калієм, залізом та ін. Також мінералізатор підтримує необхідний рівень кислотності на рівні pH 7–7,5.

Сьомий ступінь у системі зворотного осмосу є біокерамічним картриджем, до складу якого входять гранули турмаліну. Він створює потужне електромагнітне поле та інфрачервоне випромінювання, під дією якого змінюється молекулярний склад рідини. Молекули створюють правильну кристалічну решітку, як у талої води, завдяки чому продукт краще засвоюється організмом, покращує процеси обміну речовин, зміцнює імунітет та ін.

Типи зворотноосмотичних систем

Класична модель зворотного осмосу забезпечує якісну фільтрацію близько 5-8 літрів на годину. Щоб вільно користуватися водою, систему встановлюють накопичувальний бак місткістю 9 або 12 літрів. Завдяки цьому ви можете набрати рідину для пиття або приготування посуду будь-якої миті. Також у вас завжди буде невеликий запас води у разі її відключення.

Стандартні установки, які можна купити в інтернет-магазині SANTAN, ідеально підходять для приватного будинку або квартири. Вони розміщуються під раковиною за умови, що є достатньо вільного місця. Якщо ж простір обмежений, то можна придбати інші типи фільтрувальних станцій:

 1. З байонетними картриджами. Вони відрізняються компактними розмірами, але мають накопичувальний бак. Прості в експлуатації та обслуговуванні, за необхідності картриджі можна швидко замінити на нові. Єдина особливість — ціна на апарат через використання байонетних колб вища.
 2. Компактні системи, що виготовляються в єдиному корпусі. Займають мінімум місця, тому їх рекомендується встановлювати у приміщеннях малого розміру. Якісно очищають воду, але мають малу продуктивність. Деякі моделі можна ставити зовні, а не під раковиною, оскільки вони виглядають красиво. Додатково системи можуть оснащуватися невеликим екраном, на який виводиться актуальна інформація про стан картриджів, заповнення бака тощо, але ціни на такі моделі вищі.
 3. Підвищеної продуктивності. Вони зазвичай не мають додаткового накопичувального бака, оскільки забезпечують швидку та якісну фільтрацію. За добу такі системи можуть очистити до 1000 та більше літрів води.

Зазначимо, що у більшості випадків зворотноосмотичні установки виводять воду на окремий кран, а не на основний змішувач. Тому потрібно передбачити місце для нього і купити відповідні меблі або просто прорізати в них додатковий отвір.

Робочий тиск та продуктивність

Перед покупкою фільтрувальної станції, необхідно визначитися з тим, скільки саме води вам знадобиться за добу. Для стандартної сім'ї з двох осіб достатня продуктивність – 120 літрів на день, для 4 – 240 л. У офіси, невеликі кафе чи готелі ставлять установки з обробкою від 300 літрів. Цього цілком достатньо для пиття та використання рідини для приготування різних страв.

Також потрібно дізнатись, який тиск у вашій водопровідній мережі. Виміряти його можна за допомогою манометра. Якщо він нижчий ніж 3 атмосфери, додатково необхідно встановити нагнітаючий насос. Він дозволяє станції працювати, навіть якщо тиск у системі становить лише 0,2 Атм.

Особливості вибору та експлуатації

Отже, перш ніж купити фільтр, потрібно продумати:

 1. Загальну продуктивність системи. Вона розраховується виходячи з кількості осіб, які користуватимуться фільтром. Зазвичай продуктивність вимірюється галонах і вказується під позначенням GPD.
 2. Кількість щаблів очищення. Стандарт — 5, але додатково можуть використовуватися мінералізатори й навіть ультрафіолетові лампи, що знезаражують.
 3. Наявність помпи. Вона потрібна, якщо тиск у системі менше ніж 3 атмосфери. Якщо він високий, то від насоса можна відмовитися.
 4. Матеріали, у тому числі зібрана конструкція. Зазвичай використовуються метал та пластик. Перший варіант міцніший, його ставлять у системах з високим тиском, другий — дешевший.
 5. Габарити та спосіб підключення. Якщо місця достатньо, то можна купувати стандартні моделі, якщо ні — більш компактні.

Також потрібно враховувати доступність витратних матеріалів. Мембрани та фільтруючі елементи в процесі експлуатації забиваються, тому їх необхідно періодично змінювати.

Як замовити

Якщо ви хочете купити якісні системи зворотного осмосу, то звертайтесь до нашого інтернет-магазину. Ми продаємо перевірені товари від виробників зі світовим рівнем, а також пропонуємо нашим клієнтам широкий асортимент витратних матеріалів за доступними цінами.

Якщо ви вагаєтесь з підбором, то просто зателефонуйте або напишіть нам. Досвідчені менеджери допоможуть вам вибрати відповідну модель та здійснити покупку, а також організують доставку по Україні до будь-якого населеного пункту країни.

Системи зворотного осмосу вартість в магазині SANTAN Травень 2022

ТоварЦіна
Фильтр обратного осмоса ECOSOFT Standard 5-50P с помпой
5790 грн.
Минерализатор ECOSOFT 2"x10"
259 грн.
Угольный постфильтр ECOSOFT 2"x10"
219 грн.
Обратноосмотическая мембрана ECOSOFT 50 GPD
649 грн.
Обратноосмотическая мембрана FILMTEK 75 G
784 грн.
Читати повністю

Поширені запитання Системи зворотного осмосу

➤ Які Системи зворотного осмосу найпопулярніші в 2022?

➤ Які Системи зворотного осмосу найдорожчі і відносяться до преміум сегменту?