Основные характеристики Блок живлення DeepCool PM750D (R-PM750D-FA0B-EU) 750W
+12V1
+3.3V
+5V
+5Vsb
-12V
4+4 pin CPU
4-pin CPU
8-pin CPU
Floppy
Molex
PCI-E 6+2pin
PCI-E 6pin
PCI-E 8pin
PFC (Power Factor Correction)
SATA
Вхідна напруга
Габариты
КПД
Модульне підключення
Мощность
Охолодження
Стандарт 80 Plus
Форм-фактор
Цвет
Код Товара: 08-R-PM750D-FA0B-EU