Вес: 106 г
Вид ножа: кишеньковий, туристичний, універсальний
Гарантия: 14 днів
Длина клинка: 120 мм
Марка стали: Sandvik 12C27
Подробнее о товаре

Ніж Opinel 12 VRI inox (001084)

Отзывы: 0
Производитель: Opinel
Код Товара: 11-001084
731 ₴
Нет в наличии
GBONUS+7(грн) бонуса вам на счет
Доставка в Харьков

В отделение По тарифам перевозчика
Курьером По тарифам перевозчика
В почтомат По тарифам перевозчика
Похожие товары
Описание

Компанія Опинель була заснована Жозефом Опинелем. Саме він у 1890-х роках вперше представив публіці ножі власного виробництва, які швидко завоювали популярність практично у всьому світі. Про це говорить темп продажів в першій половині 20-го століття. Тільки до 1940-х років було продано більше 20 мільйонів примірників. Такими популярними ці ножі стали завдяки надійності, простоті і універсальності застосування. Адже навіть класичні моделі добре підходять для туризму, що обумовлено використанням для виробництва тільки високоякісних матеріалів і конструкції, перевіреною часом.

Opinel 12 VRI є класичним представником лінійки Natural, ідеально підходить як для щоденного використання, так і активного відпочинку.

Виготовляється клинок для даного ножа з шведської сталі марки Sandvik 12C27 і кожен виготовлений зразок проходить спеціальну термічну обробку, завдяки якій його твердість становить 57-58 HRC.

У даній моделі рукоятка виготовлена з буку і має традиційну, трохи розширену на торці форму. Це дозволяє міцно утримувати ніж навіть в самих екстремальних умовах.

Також Opinel 12 VRI, як і більшість складних ножів цієї компанії, обладнаний фірмовою замком virobloc. Цей замок має досить просту конструкцію, проте здатний витримувати дуже великі навантаження. Він надійно фіксує клинок в одному з двох положень, що дозволяє не турбуватися про те, що ніж закриється під час роботи або розкриється при транспортуванні.


Характеристики:
Вес
Вид ножа
Гарантия
Длина клинка
Марка стали
Подробнее о товаре
Просмотренные товары