Умивальник скляний GVR-420-RE-15MM
Отзывы: 0
Производитель: Kraus
Код Товара: GVR-420-RE-15MM
Нет в наличии
Доставка в Харьков
В отделение Нова пошта По тарифам перевозчика
Курьером Нова пошта По тарифам перевозчика
В почтомат Нова пошта По тарифам перевозчика
Похожие товары
Описание
Прямокутна скляна раковина Kraus GVR-420-RE виконана в теплих насичених тонах бурштинового, червоного і коричневого кольорів зможе легко вписатися в традиційний домашній декор, багатий теплими відтінками. Поєднання таких насичених тонів внесе в Ваш інтер'єр елемент вишуканості і розкоші, який нікого не залишить байдужим. Оскільки виріб виготовлений вручну, він може трохи відрізнятися за кольором і текстурою, що обумовлено процесом виробництва - це робить раковину ексклюзивним твором мистецтва у Вашому будинку. Раковина виготовлена з гартованого скла товщиною 15 мм і має тривалий термін служби. Таку раковину дуже просто встановлювати, легко чистити і підтримувати її первісний вигляд. Монтується виключно на стільницю або меблі.
Товщина скла 15 мм
Отвір для монтажу 45 мм
Довжина 555 мм
Ширина 352 мм
Висота 102 мм