Розбираємося, як у звичайній квартирі реалізувати кухню в стилі лофт з мінімумом витрат так, щоб інтер'єр не виглядав покинутим на середині ремонту і був органічним навіть на маленькій площі.
За фактом є 2 види лофт для кухні.
1. Брутальний індустріальний. Темні кольори, грубі фактури, цегляна кладка, аксесуари в старому стилі на кшталт відновлених фабричних світильників, мідні і бронзові кольори, відкрита проводка і вентиляція.
2. Сучасний. Варіація мінімалізму, але більш індивідуальна. З домінуванням світлого сірого бетону і імітацією окремих елементів лофт.
Основні тези:
1. Забийте на автентичність. Беріть ті елементи стилю, які підійдуть саме у вашій ситуації.
2. Ідея лофт - контраст грубої простий обробки, яка виступає фоном, і цікавих предметів і меблів.
3. Штучне освітлення критично важливо. Багато темних кольорів - сонце не вивезе. Потрібен різноманітний і різнорівневий світло. Занадто мало декоративного неосновного освітлення - найчастіша причина, чому замість «круто» кухня в стилі лофт виглядає «недороблені».
4. Стіни з грубої обробкою (декоративна штукатурка, цегла, камінь, бетон, рейки, фарба по непідготовленій стіні) потрібно підсвічувати. Неоднорідна поверхня розкривається грою світла і тіні.
5. Натуральність і реалістичність. Стиль лофт в інтер'єрі кухні повинен справляти враження «справжності». Навіть якщо це імітація дерева, каменю, предмета з минулого - не повинно бути відчуття, що це бутафорія. Антиприкладом: шпалери, що імітують цегла або бетон, при цьому плоскі; стільниця з ДСП імітує камінь, при цьому на дотик тепла і звучить як дерево.