Підвісний унітаз ідеально підходить для сучасних інтер'єрів. Він відрізняється декоративним виглядом, займає мінімум простору та дозволяє сховати всі комунікації у стінах. Розглянемо, як вибрати вбудований унітаз, яким він буває і чому варто придбати саме його.
Головна відмінність даного виробу від класичного полягає в тому, що він не ставиться на підлогу, а навішується на стіну (точніше на сталевий каркас). Видимою залишається тільки сама чаша, а також панель управління з кнопками. Бачок, труби та інші елементи монтуються у спеціальну систему інсталяції, приховану від очей. Багатьом здається, що подібна конструкція ненадійна і підвісний унітаз може просто відвалитися, але це не так. При правильному монтажі він витримує навантаження до 400 кілограмів, чого більш ніж достатньо.
Переваги підвісної сантехніки
До плюсів можна віднести:
- Стильний дизайн. Конструкція цікаво виглядає, вона добре поєднується з будь-якими оздоблювальними матеріалами та стилями, у тому числі з класикою.
- Зручність у використанні. По-перше, бачок, розташований за фальш стіною, видає менше шуму при наборі води. По-друге, полегшується догляд: досить просто протерти сидіння, щоб очистити конструкцію від пилу та бруду. Та й мити підлогу в санвузлі легше, оскільки швабра спокійно проходить під конструкцією.
- Менші габарити. Інсталяцію можна заховати в ніші, а сидіння займає мінімум місця шляхом того, що розташовується впритул до стіни.
З мінусів можна виділити лише складність монтажу. Якщо підлоговий унітаз достатньо встановити на підлогу та зафіксувати двома анкерами, то для навісного потрібна спеціальна рама. Ускладнюється й процес обслуговування, але зазвичай це не є проблемою, оскільки фальш-стінку роблять знімною або розбірною.
Способи кріплення
Вбудований унітаз розміщується на спеціальній інсталяції. Вона може бути двох видів:
- Блоковий. Має невеликі розміри, відрізняється доступною ціною. Зазвичай фіксується у ніші на капітальних стінах. На блоковій конструкції розміщуються змив, бачок та інша фурнітура. Зверху ніша закривається водостійким гіпсокартоном й обробляється кахлем, панелями та ін.
- Рамний. Як основа використовується сталевий каркас з антикорозійним покриттям. Може розміщуватись біля перегородки. Якщо вона не капітальна, а з гіпсокартону, монтаж рами здійснюється до підлоги. Рама більш стійка, але має великі розміри та складніша в установці.
Також існують кутові системи, які дозволяють заощаджувати вільне місце у невеликих приміщеннях.
Матеріали виготовлення
Чаші підвісних унітазів роблять з:
- Порцеляни. Матеріал має гладку, рівну поверхню, відрізняється високою твердістю та практичністю. Легко миється, зокрема абразивними засобами. Бруд на поверхні не накопичується. Ціни на фарфорові моделі досить високі.
- Фаянсу. Цей матеріал вважається недорогим різновидом порцеляни. Мають гарний вигляд в інтер'єрі, прості у догляді, служать не менше 30-40 років без втрати характеристик.
- Нержавіючої сталі. Зазвичай їх монтують у громадських закладах, оскільки вигляд у них утилітарний. При цьому якість сталевих унітазів вища, ніж у фаянсових.
Сучасна промисловість випускає чаші з інших матеріалів, наприклад, скла або пластику, але вони вважаються не дуже практичними в експлуатації.
Як замовити
Щоб купити якісний підвісний унітаз, звертайтесь до інтернет-магазину SANTAN. Ми пропонуємо нашим клієнтам широкий асортимент продукції за доступними цінами. Наші переваги:
- Постійна наявність товарів на складі, швидке відвантаження після підтвердження замовлення.
- Доступна вартість виробів. Ми працюємо з виробниками, тому вам не потрібно переплачувати посередникам.
- Доставка замовлень по всій території України – компанією «Нова Пошта».
Залишилися питання чи потрібні консультації? Телефонуйте, ми працюємо без перерв.