КУПИТИ КИЛИМОК.
Для додаткового тепла використовуйте справжній килимок для ванної, а не замінюйте його потертим рушником. Килимок подбає не тільки про комфорт і тепло ніг, а й приємно освіжить інтер'єр. У разі візерунчастих стін та захаращеного планування кімнати виберіть однотонний килимок відповідного кольору, а у просторій та мінімалістичній ванній кімнаті яскравий килимок стане акцентною деталлю.
ВПУСТИТИ СВІТЛО.
Якщо у вашій ванні є вікна, відсувайте штори вдень і впускайте світло. Сонячна енергія нічого не варта, тому використовуйте її ефективно та безкоштовно обігрівайте кімнату. Якщо ви все ще плануєте збудувати свій власний будинок, майте на увазі, що вікна є перевагою.
ОБИРАЙТЕ ТЕМНІ ТОНА.
Темні та насичені колірні тона довше зберігають тепло, а разом з фарфоровою мийкою та горщиком для квітів вони будуть виглядати стильно і сучасно. Вибирайте землисто-коричневі та насичені рожеві тони, подбавши про теплу ванну в холодну пору року.
ПЕРЕФАРБУЙТЕ СТІНУ.
Повністю біла ванна приємно освіжає і створює відчуття чистоти, але це не найтепліше місце в будинку. Яскравий колірний акцент може додати тепла, тому подумайте про те, щоб пофарбувати одну зі стін кімнати яскраво-жовтий або червоний колір. Зміни не обов'язково повинні бути постійними – влітку можна перефарбувати стіну в один із прохолодних кольорів.
ОБИРАЙТЕ ВАННУ, ЩО ЗБЕРІГАЄ ТЕПЛО.
Деякі матеріали можуть довше зберігати тепло, тому вибирайте ванну з латуні, акрилу. Ці матеріали будуть поступово остигати, забезпечуючи більш тривалу теплу воду та приємну ванну.
ВАЖЛИВУ РОЛЬ ВІДІГРАЮТЬ ДЕТАЛІ.
Свічки подарують приємне тепло у темну та прохолодну погоду, створять особливо романтичну атмосферу. Разом з натуральними матеріалами, такими як кам'яні мильниці або дерев'яні елементи, ви досягнете настрою, який неможливо створити за допомогою білих лампочок.