Але мало хто приділяє цьому достатньо уваги.
Підбираючи необхідні атрибути для ванної кімнати, важливо розуміти, що вони формують дизайн всього приміщення. Тому: текстиль у ванній повинен гармонійно вписуватися в загальний стиль або, навпаки, стати яскравим акцентом і задати настрій інтер'єру.
ШТОРКИ
Душові шторки виконують не тільки свою основну функцію, захищаючи підлогу від бризок води, але і здатні внести необхідний акцент в інтер'єр ванної. Навіть найнадійніші і якісні аксесуари «бояться» води і вапняного нальоту.Хороше рішення - тканинна фіранка з 100% бавовни з водовідштовхувальним просоченням. Екологічна тканину безпечна для здоров'я і не викликає алергічних реакцій.
Можна звичайно вибрати шторку з поліестеру, вінілу і різноманітних полімерних матеріалів. Такі вироби добре захищають від крапель води і швидко сохнуть, але матеріал, як правило, містить велику кількість хлору і інших домішок, які можуть негативно позначатися на навколишньому середовищі.
⠀
КИЛИМКИ
Для чого потрібен килимок?По-перше, так безпечніше: через вологість у ванній кімнаті можна впасти або посковзнутися. По-друге, килимок значно економить час збирання: після купання вологі сліди не залишаються на плитці або на кахлі, а вбираються в килимок. А по-третє, ступати з душу або ванни на м'який ворсистий килимок неймовірно приємно!
Відмінне рішення простий текстильний килимок. Самим функціональним варіантом можна сміливо назвати махрові вироби. Це можуть бути килимки тієї ж гами кольорів, що і весь інтер'єр ванної або контрастні з ним кольори.
⠀
РУШНИКИ
У хорошого рушника є три властивості: м'якість, натуральний матеріал і поглинання. Для ванної кімнати ідеально підійде махровий рушник з бавовни - воно відмінно вбирає і залишає приємне відчуття свіжості і чистоти.Вибираючи рушник у ванну, слід враховувати наступне:
Кількість! Як правило, людина повинна мати 3-4 рушники: лице, руки, тіло і ноги краще витирати різними рушниками, можуть бути й інші варіанти. Однак в домашніх умовах ми обмежуємося найчастіше одним загальним рушником для рук і обличчя і банним, яке у кожного члена сім'ї своє.
У найбільших, лазневих рушників розміри «стартують» від 100 см в ширину і 150 см в довжину, а у самих маленьких - від 30 см
Як і у випадку з килимками, ви можете гармонізувати рушники з основною гамою обробки ванної кімнати або акцентувати на них увагу.
⠀
БАННИЙ ХАЛАТ
При виборі орієнтуйтеся на тактильні відчуття: якщо тканина м'яка, бархатиста, в халаті буде комфортно.Як і будь-який інший текстиль, можна гармонізувати халат з основною гамою обробки приміщення або акцентувати на ньому увагу.
⠀
Головне правило при виборі текстильних аксесуарів для ванної - натуральні матеріали. Екологічна, приємна на дотик тканина буде відмінно вбирати, швидко сохнути і не викличе алергічних реакцій. Крім цього текстильні аксесуари створять необхідну Вам атмосферу і приміщення преобретет завершеній вид, саме по-цьому не варто нехтувати ними.
⠀
Зізнавайтесь, а як багато текстилю у Вас у ванній кімнаті?