Відкриті душові без піддону - один із найчастіших елементів сучасних будинків та квартир: вони виглядають стильно та легко. Але вони мають суттєвий мінус, про який обов'язково варто знати.
Плюси відкритих душових численні і роблять їх використання зручним рішенням для великих, так і маленьких кімнат.
1. Зовнішній вигляд: душові відкритого типу виглядають легко та мінімалістично, підкуповують лаконізмом та простотою. Вони без бар'єрів перетікають в інтер'єр решти ванної кімнати і ідеально вписуються в сучасне житло. Так як така душова не потребує встановлення чітких меж, крім витонченої скляної перегородки, вона дозволяє візуально збільшити ванну кімнату.
2. Компактність: звичайно, ви можете спроектувати дуже великий і просторий душ, але навіть якщо площа вашої ванни дуже маленька, ви можете скористатися перевагами відкритої душової: адже вона може бути дуже компактною. Через відсутність стандартних розмірів піддонів відкрита душова займе стільки місця, скільки ви їй надасте.
3. Легкість прибирання: ще один плюс - відсутність складних деталей, які б ускладнювали прибирання. Найчастіше прибирання відкритої душової вимагає лише протирання перегородки та стінок, а також місцевої обробки кранів і душу від накипу. Підлога миється легко і одночасно з підлогою всієї ванної кімнати. Єдине-необхідно передбачити невеликий і практично непомітний ухил підлоги, щоб вода не заливала підлогу ванної, а відразу прямувала у бік зливу.
Головний недолік відкритої душової - те, що зазвичай митися в ній набагато холодніше, ніж у закритій душовій. Так як у такій душовій немає фізичних бар'єрів, як, наприклад, у душовій кабіні, тепла пара виходить і замінюється на холодну. Особливо це помітно у холодні дні та у просторих ванних кімнатах. Як вирішити цю неприємну проблему? Передбачити у ванній електричні або водяні теплі підлоги – тоді можна буде скористатися всіма перевагами відкритої душової, уникнувши її головного недоліку.
25 cічня 2022 (00:00)
Перегляди: 280