ТОП-6 правил, Як встановити водонагрівач:
1️⃣ Вільний доступ.
Необхідно забезпечити доступ до водонагрівача для включення/відключення апарату, в тому числі екстреного, техобслуговування, ремонту.
2️⃣ Міцність стіни.
Стіна, обрана для монтажу, повинна витримувати подвійну вагу бойлера, максимально наповненого водою. Саме тому водонагрівач ніколи не встановлюють на фальш-стіну з гіпсокартону. Це призведе до руйнування. Якщо фальш-стіна знаходиться перед несучою стіною, то кріплення вибирають такої довжини, щоб вони входили в несучу конструкцію з основним навантаженням.
3️⃣ Достатня потужність мережі.
Важливо, щоб електропроводка була розрахована на споживання потужності водонагрівачем. А краще зробити для бойлера автономний розподільний щит, що захистить лінію від перевантаження.
4️⃣ Розташування розетки.
Розетку розташовують в безпосередній близькості від водонагрівача. Кабель передбачають з запасом, в разі перенесення розетки його повинно вистачити. Відстань від апарату до розетки, а також до інших предметів, включаючи раковину або ванну, становить від 300 до 500 мм.
5️⃣ Якісні комунікації.
Перед установкою необхідно провірити стан труб і стояків. Треба бути впевненим в тому, що вони не лопнуть, що не розірвуться, витримають натиск, можливі перепади температури і тиску.
6️⃣ Захист від протікання.
При установці бойлера подбайте про засоби захисту від протікання. По-перше, герметизація з'єднань - не економте на герметиках. По-друге, гідроізоляція підлоги - якщо установлюєте водонагрівач в квартирі. По-третє, система попередження протікання з датчиками. Один з датчиків поставте під водонагрівачем. Система сповістить вас про наявність води в недозволеному місці.
Дивіться більше бойлерів в категорії Водонагрівачі.