Характеристики Блок живлення 1stPlayer PS-450PLS 450W
+12V1
+12V2
+12V3
+12V4
+3.3V
+5V
+5Vsb
-12V
4+4 pin CPU
4-pin CPU
8-pin CPU
Floppy
Molex
PCI-E 6+2pin
PCI-E 6pin
PCI-E 8pin
PFC (Power Factor Correction)
SATA
Вхідна напруга
Габарити
ККД
Колір
Модульне підключення
Охолодження
Потужність
Форм-фактор
Код товару: 08-PS-450PLS