Вага: 17 г
Гарантія: 14 днів
Довжина: 58 мм
Детальніше про товар

Чохол для ножів шкіряний Victorinox MiniChamp 58мм (4.0518.XL)

Відгуки: 0
Виробник: Victorinox
Код товару: 11-Vx40518.XL
845 ₴
Немає в наявності
GBONUS+8(грн) бонуса вам на рахунок
Доставка в Харьков

У відділення За тарифами перевізника
Кур’єром За тарифами перевізника
У поштомат За тарифами перевізника
Схожі товари
Опис

Представлена модель чохла розрахована на довжину інструменту 58мм. Такий чохол призначений для мультитула Mini Champ. Чохол має компактні габаритні розміри. Завдяки тому, що чохол виготовлений з натуральної жорсткої шкіри чорного кольору. Чохол закривається на клапан з фірмовим значком Викторинокс. Рядки з білої нитки додають чохлу більш суворого виду.

Чохол надійно захищає мультитул від падінь, подряпин і різного роду пошкоджень. Завдяки внутрішньому м'якому матеріалу накладки ножа будуть в цілості і без подряпин. Надійний клапан виключає можливість випадкового розкриття чохла.

Ніж буде повністю занурений в чохол і ви можете не боятися пошкодити його, так само можна брати з собою в туристичний похід або на рибалку. Він може стати відмінним подарунком.

ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ

  • Колекції: Чохли для ножів та інструментів
  • Довжина (мм): 58мм
  • Шари: 3
  • Вага (кг): 0.017
  • Колір: Чорний
  • Матеріал: Шкіра
  • Вид товару: Чохли. Футляри
  • Переглянуті товари