Лампа світлодіодна Tecro 7W E27 3000K (T2-A60-7W-3K-E27)
Відгуки: 0
Виробник: Tecro
Код товару: 08-T2-A60-7W-3K-E27
Немає в наявності
Доставка в Харьков
У відділення Нова пошта За тарифами перевізника
Кур’єром Нова пошта За тарифами перевізника
У поштомат Нова пошта За тарифами перевізника
Схожі товари
Опис
Все більше споживачів віддають перевагу світлодіодним лампам, таким як Tecro T2-A60-7W-3K-E27, завдяки їх економному споживанню електроенергії, якісному виконанню, практичності і великому ресурсу. Tecro T2-A60-7W-3K-E27 є гідним представником енергозберігаючих ламп, виконана в класичній формі з поширеним у багатьох світильниках типом цоколя Е27 і матовим кольором колби. Маючи потужність всього в 7 Вт, вона з легкістю замінить стандартну 60 Вт лампу розжарювання, створивши приємний теплий білий колір яскравістю в 700 люмен без мерехтіння і забезпечивши його розсіювання в діапазоні кута 140 градусів. Ця модель призначена для організації основного освітлення в житлових і побутових приміщеннях.