Ємність акумулятора: 60
Вага: 1,710
Вихідна напруга постійного струму: 6; 12
Гарантія: 12
Напруга живлення: 230
Детальніше про товар

Пристрій зарядний для акумуляторів 6/12 В INTERTOOL AT-3014

Відгуки: 0
Виробник: INTERTOOL
Код товару: 34-AT-3014
799 ₴
Немає в наявності
GBONUS+8(грн) бонуса вам на рахунок
Доставка в Харьков

У відділення За тарифами перевізника
Кур’єром За тарифами перевізника
У поштомат За тарифами перевізника
Схожі товари
Опис

Призначення

Зарядний пристрій INTERTOOL AT-3014 підходить практично для всіх акумуляторів 12 В автомобілів та 6 В мотоциклів, а також для акумуляторів катерів, гідроциклів, газонокосарок, сільськогосподарської техніки, промислового та побутового обладнання. Струм заряду до 6 А дозволяє зарядити найпопулярніші акумулятори, ємністю до 60 Аг.

Керування

Зарядний пристрій максимально простий у керуванні. За допомогою клавіші (1) на корпусі вибирають положення, яке відповідає робочій напрузі акумуляторної батареї 12 або 6 В. Якщо робоча напруга акумуляторної батареї становить 6 В, заборонено встановлювати клавішу вибору зарядного вольтажу в положення 12 В.

Під час заряджання акумулятора стрілка індикатора струму в правому положенні показує, що батарея розряджена, а в лівому положенні – батарея заряджена. В міру заряджання АКБ стрілка індикатора переміщається вліво.

Зручність

Зарядний пристрій має повністю ізольовані клеми та зручну ручку для транспортування. Дуже простий у використанні, проте рекомендуємо заряджати у провітрюваному приміщенні та не залишати без нагляду на час заряджання.

Характеристики:
Ємність акумулятора
Вага
Вихідна напруга постійного струму
Гарантія
Напруга живлення
Детальніше про товар
Переглянуті товари