Насос циркуляційний 150Вт Hmax 7м Qmax 67л/хв Ø1½" 180мм+гайки Ø1" LEO 3.0 LRP25-70/180 (774442)
Відгуки: 0
Виробник: Leo
Код товару: 14-1332
Немає в наявності
Доставка в Харьков
У відділення Нова пошта За тарифами перевізника
Кур’єром Нова пошта За тарифами перевізника
У поштомат Нова пошта За тарифами перевізника
Схожі товари
Опис