Характеристики Насос циркуляційний 150Вт Hmax 7м Qmax 67л/хв Ø1½" 180мм+гайки Ø1" LEO 3.0 LRP25-70/180 (774442)
Артикул
3D огляд
Базова одиниця
Вал двигуна
Висота упаковки, мм
Висота, мм
Діаметр всмоктувального патрубка DN1, "(дюйм)
Діаметр напірного патрубка DN2, "(дюйм)
Діаметр патрубка перехідника, " (дюйм)
Діаметр твердих частинок в підвішеному стані, мм
Довжина кабелю, м
Довжина упаковки, мм
Довжина, мм
Клас ізоляції
Клас захисту
Мінімальна партія замовлення, шт
Максимальна температура навколишнього середовища, °C
Максимально допустимий тиск, бар
Маса, кг
Матеріал корпусу
Напір max, м
Напір min, м
Напруга, В
Номінальна продуктивність, л/хв
Номінальний напір, м
Обмотка статора двигуна
Офіційна гарантія
Перекачувана рідина
Потужність, Вт
Продуктивність max, л/хв
Продуктивність min, л/хв
Робоче колесо
Тип двигуна
Торгова марка
Частота, Гц
Ширина упаковки, мм
Ширина, мм
Код товару: 14-1332